Już można nas słuchać na 99,9 FM!
Izabela JanoszekIzabela Janoszek

Już można nas słuchać na 99,9 FM!

Nadajnik Radia Bielsko na Skrzycznem już działa. Możecie nas słuchać na częstotliwości 99,9 MHz. To dobra wiadomość dla mieszkańców powiatu żywieckiego.Przerwa w nadawaniu Radia Bielsko to konsekwencja pożaru jaki wybuchł w nocy z 5/6 lutego na Skrzycznem. Spaleniu uległ budynek gospodarczy znajdujący się przy schronisku, w którym znajdowała się m.in. aparatura nadawcza Radia Bielsko. 

Dzięki intensywnym pracom udało się uruchomić nadajnik i teraz możecie nas słuchać nie tylko na 106,7 FM, ale także na 99,9 FM! To oznacza, że sygnał Radia Bielsko ponownie dociera do mieszkańców Żywca i okolic, zapewniając najlepszą muzykę i najświeższe informacje z regionu. 

Ponad pół miliona osób słucha Radia BIELSKO!


Według badania rynku radiowego Radio Track firmy Kantar, w ostatnim kwartale 2024 roku Radia BIELSKO regularnie słuchało 520 tysięcy osób! Jesteśmy największą lokalną stacją na Podbeskidziu, ale i w całej Polsce!
 
Dziękujemy, że jesteście z nami.  Razem tworzymy najlepsze radio w Polsce.


Wiadomości Radia BIELSKO są dostępne w Google News - obserwuj nas!

Zobacz inne wiadomości tego autora: