------------ Zatrudnimy Brygadzistę Magazynu - Ogłoszenia (Praca) - Radio BIELSKO
library_addDodaj ogłoszenie
04.09.2024, Ustroń

Zatrudnimy Brygadzistę Magazynu

nr ogłoszenia: 470663

Jesteśmy stabilną firmą, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jako producent i dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i dostawca usług działamy od ponad 20 lat.
Twoje przyszłe miejsce pracy to nasza siedziba w Ustroniu.
Praca tylko na I zmianę od 8 do 16 tylko w dni robocze!

Główne zadania:
• Koordynowanie i organizowanie pracy magazynierom
• Dbanie o porządek oraz zapewnienie przestrzegania procedur BHP i PPOŻ
• Praca z programem WMS i urządzeniami magazynującymi
• Przyjmowanie towaru oraz kontrola jego jakości i ilości
• Składowanie towaru na lokalizacje
• Zarządzanie stanami magazynowymi wg FIFO
• Współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania:
• Doświadczenie jako Magazynier Brygadzista / Team Lider lub podobne -min. 3 lata
• Bardzo dobra organizacja pracy i dokładność
• Umiejętność obsługi systemów magazynowych WMS
• Znajomość przepisów BHP
• Dobra kondycja fizyczna i umiejętność obsługi sprzętu magazynowego
• Uprawnienia UDT na prowadzenie wózka widłowego

Oferujemy
• Pracę od 8:00 do 16:00 i atrakcyjne wynagrodzenie
• Rozwój zawodowy: dostęp do kursów językowych i zawodowych, szkolenie wdrożeniowe
• Bogaty pakiet socjalny: dopłaty do obiadów, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

WYŚLIJ CV na adres: praca@rmgastro.pl
Chcesz zapytać o szczegóły? Skontaktuj się z Rekruterką Anną: WhatsApp 603116040